کوره: پیروزی لبنان برابر ایران غیرممکن نیست
کوره: پیروزی لبنان برابر ایران غیرممکن نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کوره، تیم‌های ملی فوتبال لبنان و ایران عصر فردا در دور پنجم دیدارهای گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا در ورزشگاه صیدا برابر هم قرار می‌گیرند. ایران با 10 امتیاز صدرنشین گروه است و لبنان 5 امتیازی رده سوم جدول را […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کوره، تیم‌های ملی فوتبال لبنان و ایران عصر فردا در دور پنجم دیدارهای گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا در ورزشگاه صیدا برابر هم قرار می‌گیرند. ایران با 10 امتیاز صدرنشین گروه است و لبنان 5 امتیازی رده سوم جدول را در اختیار دارد.

لبنان با هدایت ایوان هاشک می‌خواهد به نمایش خوب خود با کسب پیروزی 3 بر 2 در آخرین بازی برابر سوریه ادامه دهد. از سویی ایران با سرمربیگری اسکوچیچ در اندیشه پیروزی و ایجاد فاصله بیشتر امتیازی با سایر رقبایش است. نزدیک‌ترین تیم به ایران کره‌جنوبی 8 امتیازی است. کار لبنان در بازی برابر ایران سخت اما کسب پیروزی برای این تیم غیرممکن نیست. هواداران لبنان به خوبی می‌دانند پیروزی در این دیدار می‌تواند اتفاق خوبی برای آنها باشد. لبنان برای رسیدن به پیروزی نیازمند عناصر هجومی در تقابل با یک تیم سخت گروه است.

بر اساس این گزارش؛ حسن معتوق کاپیتان لبنان به دلیل آسیب‌دیدگی غایب ترکیب لبنان است. مهدی طارمی نیز به دلیل مشکل شخصی با سرمربی ایران این تیم را برابر لبنان همراهی نمی‌کند. لبنان با ستارگان خود از جمله جورج ملکی، نادر مطر، باسل جرادی و محمد حیدر تجهیز می‌شود. ایران نیز روی بازیکنانی همانند سردار آزمون، علیرضا جهانبخش و مهدی قایدی تکیه خواهد کرد.

لبنان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در گروه A قاره آسیا ساعت 15:30 دقیقه فردا (پنجشنبه) هفته جاری میزبان ایران است.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (8 امتیاز)، لبنان (5 امتیاز)، امارات (3 امتیاز)، عراق (3 امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

منبع