گزارش رسانه‌های عربی از پاسخ ایران به گل بادآورده/ لبنان نتوانست شگفتی بزرگ را رقم بزند
گزارش رسانه‌های عربی از پاسخ ایران به گل بادآورده/ لبنان نتوانست شگفتی بزرگ را رقم بزند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری العربی در خصوص دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در بیرون نوشت: تیم ملی لبنان نتوانست شگفتی بزرگ را برابر ایران محقق سازد و در دقایق پایانی مقابل میهمان خودش مغلوب شد. در این گزارش آمده است: لبنان در نیمه اول با امید به ضد حملات توانست از ایران […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری العربی در خصوص دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در بیرون نوشت: تیم ملی لبنان نتوانست شگفتی بزرگ را برابر ایران محقق سازد و در دقایق پایانی مقابل میهمان خودش مغلوب شد.

در این گزارش آمده است: لبنان در نیمه اول با امید به ضد حملات توانست از ایران پیش بیافتد و در دقیقه 37 به گل برتری رسید. در نیمه دوم به دنبال دفاع از برتری و حفظ نتیجه بود اما آزمون و نوراللهی ایران را از شکست نجات دادند و با دو گل حساس در دقایق پایانی نتیجه را تغییر دادند.

پایگاه العین هم در این زمینه نوشت: لبنان با یک گل عجیب از میهمان قدرتمند خودش پیش افتاد اما موفق به حفظ نتیجه نشد و در دقایق پایانی شکست خورد. لبنان در دقیقه 37 با ضربه سونی سعد و یک گل عجیب دروازه میهمان را گشود. این گل واقعا عجیب بود، زمانی که توپ ارسالی در حال خروج از زمین بود اما با قدرت باد به شکل اتفاقی روی زمین افتاد تا سونی با دروازه‌بان ایران تک به تک شود و لبنان را به گل برساند.

پایگاه المیادین هم نوشت: تیم ملی ایران با یک پیروزی کشنده و حساس به سختی لبنان را شکست داد تا همچنان صدرنشین جدول گروه باشد و به صعود نزدیک‌تر شود.

 

انتهای پیام/ 

منبع