گزارش روزنامه البعث سوریه از عملکرد ناامیدکننده سوری‌ها مقابل عراق/ شکست مقابل ایران همه امیدها را بر باد می‌دهد
گزارش روزنامه البعث سوریه از عملکرد ناامیدکننده سوری‌ها مقابل عراق/ شکست مقابل ایران همه امیدها را بر باد می‌دهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گزارش روزنامه البعث آمده است: «تیم ملی سوریه در بازی هفته پنجم مرحله انتخابی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا و در گروه A این رقابت‌ها در ورزشگاه الغرافه برابر عراق به تساوی دست یافت در حالی که این مسابقه یکی از بدترین بازی‌های فوتبال سوریه بود. عملکردی بدون […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گزارش روزنامه البعث آمده است: «تیم ملی سوریه در بازی هفته پنجم مرحله انتخابی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا و در گروه A این رقابت‌ها در ورزشگاه الغرافه برابر عراق به تساوی دست یافت در حالی که این مسابقه یکی از بدترین بازی‌های فوتبال سوریه بود. عملکردی بدون ارزش فنی، بدون برنامه و استراتژی مشخص و هماهنگی و تنها با ارائه بازی ناهماهنگ و حرکات فردی و استفاده از توپ‌های بلند و بی‌هدف که فرصت یک پیروزی مهم را از ما گرفت، آنهم برابر حریف ضعیفی که تنها از عملکرد بد تیم ما استفاده کرد».

در این گزارش همچنین تصریح شده است: «عراق بر توپ و میدان مسلط بود، چرا که بازیکنان ما بی‌نظم و سرگردان بودند و نزار محروس سرمربی تیم هم هیچ تغییر مثبتی در روند حرکت تیمش ایجاد نکرد. تعویض‌های بی‌فایده محروس هم تأثیری در روند بازی نداشت. اگر عملکرد خالد حجی دروازه‌بان تیم ما نبود عراقی‌ها حداقل به سه گل قطعی در این بازی می‎رسیدند. با وجود همین عملکرد ضعیف ما از عراق پیش افتادیم، اما نتوانستیم برتری را دو دقیقه حفظ کنیم». 

در بخش دیگری از گزارش روزنامه البعث تأکید شده است: «حالا ما با تنها دو امتیاز همچنان در قعر جدول گروه هستیم در حالی که لبنان در جایگاه سوم جدول گروه پنج امتیازی است. تیم ما  روز سه‌شنبه در هفته ششم و در شهر امان به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت. قبل از این بازی لازم است کادر فنی به دنبال رفع ضعف‌ها و مشکلات تیم باشد، چرا که شکست برابر ایران در این مسابقه همه امیدهای باقیمانده برای صعود را بر باد می‌دهد».

 

انتهای پیام/

منبع