گزارش فیفا درباره تقابل ایران و لبنان
گزارش فیفا درباره تقابل ایران و لبنان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 15:30 روز پنجشنبه، در هفته پنجم دور پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر و در ورزشگاه صیدا، میهمان تیم ملی لبنان خواهد بود. سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در گزارشی که در آن به دیدارهای روز پنجشنبه پرداخته بود، به این مسابقه نیز اشاره کرد […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 15:30 روز پنجشنبه، در هفته پنجم دور پایانی انتخابی جام جهانی 2022 قطر و در ورزشگاه صیدا، میهمان تیم ملی لبنان خواهد بود.

سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در گزارشی که در آن به دیدارهای روز پنجشنبه پرداخته بود، به این مسابقه نیز اشاره کرد و نوشت: صدرنشینان گروه‌های A و B یعنی ایران و عربستان در خانه رقبای خود به میدان می‌روند. تیم ملی ایران در شرایطی به لبنان سفر می‌کند که نکته قابل توجه این تیم، غیبت ستاره ایران یعنی مهدی طارمی است.

تیم اسکوچیچ در این مسابقه مقابل تیم رده سوم گروه A به میدان می‌رود و تلاش می‌کند صدرنشینی خود را تداوم بخشد. تیم ملی ایران مراقب فُرم آماده لبنان در خانه خود خواهد بود که این روند، برتری یک بر صفر مقابل ایران در دور انتخابی جام جهانی 2014 برزیل را نیز شامل می‌شود. اگر تیم ایوان هاشک مقابل ایرانی‌ها نتیجه بگیرد، دیدار سه‌شنبه این تیم مقابل امارات حیاتی خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع