رونمایی از نماد و شعار بازیهای پاراآسیایی ۲۰۲۱ بحرین/ حضور ایران در ۵ رشته
رونمایی از نماد و شعار بازیهای پاراآسیایی ۲۰۲۱ بحرین/ حضور ایران در ۵ رشته

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، بازیهای پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۱ به میزبانی منامه بحرین در آذر ماه سال جاری برگزار می شود و بلبل به عنوان نماد این رویداد معرفی شد. این پرنده بسیار معروف سمبل زیبایی بحرین و از میراث فرهنگی این کشور به شمار می رود. کمیته برگزاری این […]

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، بازیهای پاراآسیایی جوانان ۲۰۲۱ به میزبانی منامه بحرین در آذر ماه سال جاری برگزار می شود و بلبل به عنوان نماد این رویداد معرفی شد. این پرنده بسیار معروف سمبل زیبایی بحرین و از میراث فرهنگی این کشور به شمار می رود.
کمیته برگزاری این رقابت ها به مناسبت ۵۰ روز تا شروع این مسابقات از شعار ” با هم قوی تر بر می خیزیم” به عنوان شعار رسمی این بازی های با هدف ترویج دوستی بین ورزشکاران، ارتقاء عملکرد و تشویق بیشتر آنها برای آمادگی در مسابقات ورزشی آینده رونمایی کرد.
 کاروان کشورمان نیز با نام “مدافعان سلامت” و شعار “اراده، تلاش و پیروزی” در این رویداد حاضر می شود و تیم های ملی وزنه برداری، بسکتبال با ویلچر، شنا، دو و میدانی و بوچیا از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در کاروان کشورمان حضور دارد.
انتهای پیام

منبع