شروع خوب مس‌ کرمان در لیگ برتر بسکتبال
شروع خوب مس‌ کرمان در لیگ برتر بسکتبال

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (یکشنبه) ۲۵ مهر ۱۴۰۰، تیم مس کرمان موفق شد در نخستین بازی خود از فصل جدید، با نتیجه  ۷۱ – ۶۳ تیم کوچین آمل را شکست داد تا کار خود را با پیروزی آغاز کند. در این دیدار نزدیک، شاگردان محمدرضا […]

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های فصل جدید لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (یکشنبه) ۲۵ مهر ۱۴۰۰، تیم مس کرمان موفق شد در نخستین بازی خود از فصل جدید، با نتیجه  ۷۱ – ۶۳ تیم کوچین آمل را شکست داد تا کار خود را با پیروزی آغاز کند.
در این دیدار نزدیک، شاگردان محمدرضا اسلامی‌ ابتدا کوارتر نخست را ۹-۱۸ واگذار کردند، اما در کوارتر دوم با نتیجه ۱۹ – ۹ به پیروزی رسیدند تا در مجموع، ۲۸-۲۷ برنده نیمه نخست شوند.
در نیمه دوم این دیدار هم این تیم کوچین بود که کوارتر سوم را ۲۰-۲۱ پیروز شد، اما در ادامه کرمانی‌ها موفق شدند با عملکردی خوب در دفاع، ۲۳-۱۵ کوارتر چهارم را با برتری پشت سر بگذارند نگو نهایتا، ۷۱ بر ۶۳ برنده این بازی شوند.
در انتهای این دیدار، اصغر کاردوست با کسب ۱۷ امتیاز و ۱۲ ریباند و ایگور شوماکوف با کسب ۲۰ امتیاز و ۱۳ ریباند برای مس‌ کرمان، به ترتیب با تاثیرگذاری ۲۶ و ۲۵، بهترین بازیکنان این دیدار شدند.
اما بازی نخست امروز باید میان تیم‌های خانه بسکتبال خوزستان و ذوب‌آهن اصفهان برگزار می‌شد که به دلیل ابتلای ۷ بازیکن تیم خوزستان به ویروس کرونا، این دیدار لغو شد.
انتهای پیام

منبع