هم‌تیمی‌های موسوی همچنان بر مدار پیروزی در لیگ والیبال ترکیه
هم‌تیمی‌های موسوی همچنان بر مدار پیروزی در لیگ والیبال ترکیه

به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ والیبال ترکیه پیگیری شد که در مهمترین رقابت‌ها تیم والیبال فنرباغچه به مصاف توکات رفت و توانست با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد.   هم تیمی های سید محمد موسوی در این رقابت موفق شدند با نتایج ۲۰ بر ۲۵، ۲۲بر ۲۵،   ۲۲ بر ۲۵ و در ۸۶ دقیقه حریف […]

به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ والیبال ترکیه پیگیری شد که در مهمترین رقابت‌ها تیم والیبال فنرباغچه به مصاف توکات رفت و توانست با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد.  
هم تیمی های سید محمد موسوی در این رقابت موفق شدند با نتایج ۲۰ بر ۲۵، ۲۲بر ۲۵،   ۲۲ بر ۲۵ و در ۸۶ دقیقه حریف خود را شکست دهند. موسوی ملی پوش والیبال ایران در این بازی به کسب سه امتیاز بسنده کرد.
تیم والیبال فنرباغچه در لیگ ترکیه همچنان بدون شکست بوده و تا کنون هیچ ستی را به حریف واگذار نکرده است. یاران موسوی در بازی های اول، دوم و سوم خود موفق شدند با نتایج ۳ بر صفر به پیروزی برسند. لازم به ذکر است که والیبال فنرباغچه اکنون ۹ امتیازی است.
در دیگر بازی های برگزار شده اسپورتوتو با حضور مرتضی شریفی به اولین پیروزی خود دست یافت. این رقابت با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱) به سود یاران شریفی به پایان رسید. شریفی در این بازی توانست۱۱ امتیاز برای تیمش کسب کند.
انتهای پیام

منبع