پیروزی راحت مهرام در نبود کاپیتان صمد
پیروزی راحت مهرام در نبود کاپیتان صمد

به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه) ۲۸ مهر ۱۴۰۰، نخستین بازی از گروه ب رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان ایران برگزار شد که در پایان، تیم مهرام تهران با نتیجه ۷۹ – ۶۶ مقابل حریف خود سپاهان اصفهان به برتری دست یافت. با شروع بازی سپاهانی‌ها عملکرد خوبی داشتند و در کوارتر نخست […]

به گزارش ایسنا، از ساعت ۱۵ امروز (چهارشنبه) ۲۸ مهر ۱۴۰۰، نخستین بازی از گروه ب رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان ایران برگزار شد که در پایان، تیم مهرام تهران با نتیجه ۷۹ – ۶۶ مقابل حریف خود سپاهان اصفهان به برتری دست یافت.
با شروع بازی سپاهانی‌ها عملکرد خوبی داشتند و در کوارتر نخست پا به پای نایب قهرمان فصل گذشته پیش رفتند تا تنها با یک امتیاز اختلاف، ۲۰-۱۹ کوارتر اول را واگذار کنند. در کوارتر دوم اما مهرامی‌ها نبض بازی را در اختیار گرفتند تا با درخشش سعید داورپناه، ۲۱-۱۳ پیروز کوارتر دوم شوند و مجموعا با برتری ۴۱ – ۳۲ در نیمه نخست، راهی رختکن شوند.
با شروع نیمه دوم بازی مهرامی‌ها همچنان سوار بر بازی بودند و با عملکرد خوب حسن‌زاده و داورپناه ۲۱-۱۵ برنده کوارتر سوم شدند. در ادامه بازی اما این تیم سپاهان بود که با درخشش عماد سلمانی ۷ امتیاز متوالی را کسب کرد تا اختلاف دو تیم به ۱۲ امتیاز کاهش یابد. سپاهان این کوارتر را ۱۷-۱۹ پیروز شد اما نهایتا این تیم مهرام بود که با نتیجه ۷۹ – ۶۶ پیروز مسابقه شود.
در انتهای این بازی سعید داورپناه با ۲۵ امتیاز برای مهرام تهران، بهترین بازیکن زمین شد. عماد سلمانی نیز ۲۱ امتیاز را برای سپاهان به دست آورد.
از ساعت ۱۷:۳۰ امروز نیز باید دو تیم شیمیدر قم و رعد پدافند هوایی مشهد نیز به مصاف یکدیگر بروند تا دومین بازی گروه ب رقابت‌ها نیز برگزار شود.
انتهای پیام

منبع