کاسه صبر ارسلان لبریز شد/ کاظمی: حواستان باشد!
کاسه صبر ارسلان لبریز شد/ کاظمی: حواستان باشد!

به گزارش ایسنا، ستاره تیم ملی بسکتبال ایران که به تازگی و طبق اخبار غیر رسمی، به دلیل قرارداد غیر قانونی توسط کمیته انضباطی جریمه و محروم شده است، با انتشار استوری در صفحه رسمی خود، برای مخالفانش خط و نشان کشید. موضوع از این قرار بود که ارسلان‌ کاظمی پس از عقد قرارداد رسمی […]

به گزارش ایسنا، ستاره تیم ملی بسکتبال ایران که به تازگی و طبق اخبار غیر رسمی، به دلیل قرارداد غیر قانونی توسط کمیته انضباطی جریمه و محروم شده است، با انتشار استوری در صفحه رسمی خود، برای مخالفانش خط و نشان کشید.
موضوع از این قرار بود که ارسلان‌ کاظمی پس از عقد قرارداد رسمی با ذوب‌آهن، با تیم مهرام تهران نیز قرارداد امضا کرده بود. طبق اخبار غیر رسمی، این موضوع باعث شد که کمیته انضباطی ضمن جریمه نقدی، کاظمی را به مدت دو ماه نیز از حضور در میادین بسکتبال محروم کرده است. با این‌ وجود فدراسیون بسکتبال از شفاف سازی در این مورد خودداری کرده است.
کاظمی در استوری خود نوشت: «من ۴ سالی هست ساکتم سرم به کار خودمه، هر اتفاقی افتاد هیچی نگفتم، هر کاری خواستین کردین باهام. حواستون باشه دیگه داره نزدیک میشه به ترکیدن، بعد نگید نگفتی.»
عکس استوری ارسلان‌ کاظمی:

​انتهای پیام

منبع