تسلا برای ۵۰۰ هزار خودرو فراخوان صادر کرد
تسلا برای ۵۰۰ هزار خودرو فراخوان صادر کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، فراخوان های صادر شده به خودروهای مدل ۳ و همچنین برخی خودروهای مدل S تعلق دارند که بین ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ میلادی ساخته شده اند. به اعتقاد تسلا باز و بسته شدن صندوق خودرو مدل۳ ممکن است به کابل متصل به دوربین عقب آسیب برساند و سبب […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، فراخوان های صادر شده به خودروهای مدل ۳ و همچنین برخی خودروهای مدل S تعلق دارند که بین ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ میلادی ساخته شده اند.

به اعتقاد تسلا باز و بسته شدن صندوق خودرو مدل۳ ممکن است به کابل متصل به دوربین عقب آسیب برساند و سبب شود دوربین به طور ناگهانی از کار بیافتد. مشکل ایجاد شده در مدل S جدی تر است و احتمالاً اجازه نمی دهد در صندوق جلو به طور کامل قفل شود.

طبق اسنادی که به اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها ارائه شده ۴۷۵ هزار و ۳۱۸ خودرو واجد شرایط فراخوان هستند که از این تعداد ۳۶۵ هزار و ۳۰۹ خودرو مدل ۳ و ۱۱۹ هزار و ۱۰۹ وسیله نقلیه مدل S هستند.

تسلا تخمین می زند حدود یک درصد از خودروهای مدل ۳ و ۱۴ درصد خودروهای مدل S دچار این مشکل هستند. مشکل مدل ۳ چالش برانگیزتر است زیرا صندوق جلوی خودرو قرار دارد و در صورت باز شدن هنگام رانندگی، دید فرد را مختل می کند.

منبع