در خرید و نگهداری باتری هواوی Honor 8حرفه ای تر عمل کنیم.
در خرید و نگهداری باتری هواوی Honor 8حرفه ای تر عمل کنیم.

باتری هواوی Honor 8 مانند سایر باتری های برند هواوی پس مدت زمانی به تعویض نیاز دارد چرا که این باتری با گذشت زمان با کاهش کیفیت و افت شارژدهی مواجه می شود. دلیل این امر مربوط به ماهیت طبیعی باتری های لیتیوم پلیمر در این برند و همچنین دیگر برندها است البته عواملی دیگری […]

باتری هواوی Honor 8 مانند سایر باتری های برند هواوی پس مدت زمانی به تعویض نیاز دارد چرا که این باتری با گذشت زمان با کاهش کیفیت و افت شارژدهی مواجه می شود. دلیل این امر مربوط به ماهیت طبیعی باتری های لیتیوم پلیمر در این برند و همچنین دیگر برندها است البته عواملی دیگری نیز بر کارایی باتری و کاهش عمر مفید آن تاثیرگذار هستند از جمله: شارژدهی متناوب و ناقص، باز گذاشتن برنامه های گوشی، استفاده طولانی مدت از گوشی یا کار کردن با برنامه های سنگین به مدت طولانی، تخلیه کامل شارژ باتری، گوشی را به مدت طولانی در معرض شارژ قرار دادن، گرم شدن گوشی، قرار گرفتن گوشی در معرض رطوبت، وارد امدن ضربه به گوشی، استفاده از کابل و شارژر غیر اصلی و … . این عوامل نه تنها باعث تغییر در کیفیت کارایی باتری هواوی می شود بلکه ممکن است به دیگر قطعات موبایل نیز آسیب برساند.

بنابراین اگر گوشی شما هواوی Honor 8 ممکن است پس از مدتی متوجه شوید که باتری هواوی Honor 8دیگر کارایی قبل را ندارد و بایستی نسبت به خرید باتری اصلی موبایل و تعویض آن اقدام کنید. بهتر است قبل از خرید باتری برای گوشی خود به نکاتی توجه کنید و تا پایان متن با ما همراه باشید.

مشخصات باتری هواوی Honor 8:

باتری هواوی Honor 8 از نوع لیتیوم پلیمر است. این باتری دارای ظرفیت 3000 میلی آمپر ساعت است و با ولتاژ 8/3 ولت کار می کند.باتری هواویHonor 8قابلیت شارژ بی سیم را ندارد ولی می توان از قابلیت فست شارژ آن استفاده کرد.

با یک بار شارژ کامل این باتری:

 • اگر با گوشی مدت زمان زیادی را صرف وب گردی می کنید، می توانید به مدت 11 ساعت وب گردی داشته باشید.
 • می توانید بیشتر از 8 ساعت به تماشای فایل ویدئویی بپردازید.
 • به مدت دست کم 18 ساعت مکالمه داشته باشید.
 • همچنین یک ساعت فیلم برداری با کیفیت فول اچ دی حدود 30 درصد از شارژ این باتری را مصرف می کند.

این اعداد با توجه به ویژگی های گوشی هواوی Honor 8نتایج خوب و قابلرا ارائه کرده اند.

اصلی موبایل - در خرید و نگهداری باتری هواوی Honor 8حرفه ای تر عمل کنیم.

راه های تشخیص باتری اصلی موبایل هواوی Honor 8:

مهم ترین دغدغه کاربران در زمان خرید باتری هواوی مربوط به اصل بودن باتری است. نخستین و بهترین راه کار مراجعه به فروشگاه های معتبر و نام آشنای لوازم جانبی موبایل هواوی است چرا که علاوه بر خدمات پس از فروش باتری و اطمینان از اصل بودن باتری، همواره حضور کارشناسان خبره باعث می شود از خدمات مربوط به تعویض نیز بهره بگیرید. دومین راه برای تشخیص باتری بررسی ویژگی های ظاهری باتری است که در زیر ان ها را بررسی می کنیم:

 • تشخیص باتری اصلی با توجه به جنس بدنه آن: بدنه باتری اصلی موبایل هواوی Honor 8 از جنس پلاستیک PC است که به طور منظم در تولید ان به کار رفته است. در باتری های تقلبی از مواد بازیافتی و یا مواد بی کیفیت استفاده می شود که باعث ایجاد نایکنواختی و بی نظمی در بدنه باتری می شود. پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید باتری بدنه ان را لمس کنید و درصورت وجود سطح ناهموار از خریدن آن خودداری کنید.
 • تشخیص باتری اصلی با توجه به اتصالات آن: اتصالات طلایی رنگ باتری هواوی Honor 8 اصل با رنگی شفاف و اندکی فرورفتگی به شکلی منظم و موازی در بدنه باتری قرار گرفته اند. این در حالی است که در باتری های تقلبی این هماهنگی ها وجود ندارد.
 • تشخیص باتری اصلی با توجه به لبه ها و بدنه: لبه ها در باتری اصلی هواوی Honor 8 کاملا صاف و بدون بریدگی هستند. برای تشخیص این ویژگی کافی است باتری روی یک سطح صاف قرار دهید و لبه های آن را بررسی کنید. همچنین باید دقت داشته باشید که بدنه باتری کاملا مسطح و بدون فرورفتگی و برامدگی باشد.
 • تشخیص باتری اصلی با توجه به برچسب روی بدنه باتری: تمامی باتری های لیتیوم یونی دارای برچسبی به دور خود هستند که اطلاعاتی همانند تاریخ تولید، آرم و نام شرکت سازنده، علایم و هشدارها، ظرفیت باتری و … بر روی ان نوشته شده است. این برچسب ها معمولا به دو رنگ مشکی و نقره ای هستند. همچنین لبه های این برچسب ها در باتری اصل کاملا منظم و صاف است و به شکلی منظم بدون برآمدگی و جای چسب بر روی بدنه قرار گرفته اند.
 • تشخیص باتری اصلی با توجه به تاریخ تولید آن: معمولا تاریخ تولید باتری ها روی بدنه باتری حک شده است باید دقت داشته باشید که تاریخ حک شده بر روی بسته و بدنه یکسان باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم باتری را خریداری کنید که در سال جاری تولید شده باشد.
 • توجه به چگونگی بسته بندی باتری: یکی از راه کار هایی که به وسیله آن می توانید به اصل یا تقلبی بودن باتری پی ببرید توجه به بسته بندی آن است. بسته بندی باتری اصلی موبایل هواوی Honor 8 کاملا منظم است و اطلاعات درج شده بر روی آن دارای کیفیت و و ضوح بالا است این در حالی است که برای باتری تقلبی چنین بسته بندی وجود ندارد.
 • قیمت باتری:  همواره قیمت باتری اصلی به دلیل کیفیت در ساخت بالاتر از باتری های تقلبی است.

با تعویض باتری گوشی هواوی Honor 8 با باتری اصل می توانید دوباره از قابلیت های گوشی با همان کیفیت باتری فابریک بهره بگیرید

عمر مفید باتری هواوی - در خرید و نگهداری باتری هواوی Honor 8حرفه ای تر عمل کنیم.

توصیه هایی برای افزایش عمر مفید باتری هواوی Honor 8:

 • مقدار شارژ باتری را در حدود بهینه ان یعنی 20 تا 80 درصد نگه دارید.
 • از تخلیه کامل شارژ باتری و در شارژ ماندن طولانی مدت باتری جلوگیری کنید.
 • پیشنهاد می کنیم هر 15 روز یک بار گوشی خود را به مدت 8 ساعت خاموش کنید تا باتری آن استراحت کند، برای این کار می توانید شب هنگام و در زمان استراحت که نیازی به گوشی ندارید آن را خاموش کنید.
 • هر شش ماه یک بار باتری گوشی را ریکاوری کنید، به این صورت که شارژ باتری را  کامل خالی کنید و ان را روشن کنید و سپس اجازه دهید تا خودش خاموش شود و در حالی که خاموش است ان را به شارژر وصل کنید تا شارژ آن کامل شود.
 • زمانی که گوشی گرم کرد از کار کردن با ان خود داری کنید.
 • برای شارژ کردن از کابل و شارژر هواوی اصل استفاده شود.
 • رعایت نکات ساده تری مانند کار نکردن با گوشی زمانی که در حال شارژ است، بستن برنامه های اضافی، استفاده از حالت پرواز در زمانی که سیگنال وجود ندارد، حذف برنامه های غیر کاربردی و سنگین و … .
 • … .